Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GTA San Andreas - Wypadek przy pościgu i pożar śmietnika - JRG Łańcut w akcji...

 
Autor modeli wozów PSP i OSP: Piotr Pawlikowski (Ungreez) Link do kanału: youtube.com/user/qretys Kolejna odsłona z cyklu: JRG Łańcut w akcji, ukazane w GTA SA :) Tym razem w odcinku ukazany jest pościg za podejrzanym, który przejechał na czerwonym świetle przed maską radiowozu i nie zatrzymał się do kontroli oraz mały pożar śmietnika. Zapraszam! ;) Wielkie podziękowania i pozdrowienia dla Krzyśka i Mateusza, którzy nawet będąc akurat na patrolu, perfekcyjnie użyczyli głosu i nagrali komunikaty dla scen z Policją :) Obsada: JetteR , Nefre , Fliptrix , Pauline_Felton , AllieN , Blek , Mave , Jerry_Louise , [KST]Mati_Prz Sceny kręcony na serwerze SAMP: Polish Blood Server DM IP Serwera: pbsdm.sa-mp.pl:7777 Na filmie użyto realnych jednostek z Łańcuta i Rzeszowa: - 491[R]21 Renault Midlum GBA z JRG Łańcut - 491[R]22 Scania P360 GBA z JRG Łańcut - 499[R]41 Iveco GBA z OSP Rakszawa - 499[R]33 Scania P360 GBA z OSP Markowa - ZRM (P7) z Centrum Medycznego w Łańcucie (podstacja JRG Łańcut) - ZRM (S5) z Centrum Medycznego w Łańcucie - Lotnicze Pogotowie Ratunkowe EC-135 "Ratownik 10" z Sanoka - K811 Alfa Romeo 159 z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie - K816 Kia Ceed SW II z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie - K807 Fiat Ducato z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie - K804 Kia Ceed SW z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie - Nieoznakowany Fiat Bravo w Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie MOD PRYWATNY

 


Krystian Wołos
 
Data pliku video: 2017-05-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łańcucki - powiat w województwie podkarpackim, w skład którego wchodzą gminy: Łańcut, Białobrzegi, Czarna,Markowa, Rakszawa i Żołynia, zajmując powierzchnię 451,95 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Wydrz i Husówka) oraz obszary chronionego krajobrazu (Brzóźniański Obszar Chronionego Krajobrazu, Hyżniańsko –Gwoźnicki Obszar Chronionego Krajobrazu oraz Zmysłowski Obszar Chronionego Krajobrazu).

  Do zabytków zaliczają się: Zamek Lubomirskich, Powozownia, Synagoga, Kościół Farny oraz Browar Łańcut założony w 1777 roku.

  Powiat Łańcucki jest powiatem rolniczo – przemysłowym, a podstawową gałęzią tutejszej gospodarki jest przemysł spożywczy. Dzialaja tu między innymi firmy: Koelner SA, Polmos Łańcut, Zakład Poligraficzny „Techgraf”, Zakłady odzieżowe „Vipo” czy Lancerto S.A.

  Na terenie powiatu łńcuckiego występują zasoby kruszców budowlanych, gazu ziemnego oraz złoża wód mineralnych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola