Maneż znów otwarty
Data publikacji: 2014-02-04, Data modyfikacji: 2014-02-09
Po przerwie budynek Maneżu znów jest otwarty dla mieszkańców i turystów. Osoby biorące udział w świątecznym konkursie proszone są o pilny odbiór szopek oraz nagród za udział - Maneż, Punkt Informacji Turystycznej, pn - pt 8:00 - 16:00.
Pełna treść wiadomości na: http://www.lokalny24.pl/aktualnosci_rss/item/736-maneż-znów-otwarty
lokalny24.pl, Źródło artykułu: lokalny24.pl